PRZEŚLIJ OFERTĘ PRACY

Image

Rekrutacja i praca tymczasowa
Jaki może być idealny pracownik do Państwa firmy?


Podczas procesu rekrutacji wspólnie odpowiemy na to pytanie, tworząc profil kandydata, jakiego poszukujecie. AJZA WORK GROUP to firma, która sukcesywnie pozyskuje pracowników na polskim rynku pracy, dzięki młodemu oraz dynamicznie rozwijającemu się zespołowi.

Udzielimy Państwu pomocy niezależnie od tego, w jakiej branży działa Wasze przedsiębiorstwo. Przede wszystkim wtedy, gdy poszukujecie pracownika, który wniesie do zespołu nową jakość. Wspieramy też w sytuacji, gdy potrzebujecie wsparcia natychmiast– np. przy realizacji pracochłonnego zlecenia lub w trakcie pracowitego okresu. Możemy również zapewnić Państwu pracownika tymczasowego, lub na zastępstwo.

Posiadamy własną bazę pracowników oraz korzystamy z usług naszych partnerów ze wschodu, dzięki czemu możemy pochwalić się ogromną (ponad 300 osób gotowych do podjęcia pracy w różnych branżach!) z Polski oraz krajów wschodnich. 

W naszej ofercie znajdą państwo dwie możliwe usługi:


Rekrutacja

  • Zobowiązujemy się na znalezienie pracownika w ciągu maksymalnie 21 dni (dokładny czas na znalezienie pracownika jest uzależniony od specyfikacji stanowiska).
  • Używamy podstawowych metod rekrutacyjnych wraz z nasza wewnętrzna bazą pracowników.
  • Zapewniamy zabezpieczenie w przypadku niesprawdzenia się pracownika w terminie jednego miesiąca.
  • Płatność jest podzielona na 2 części. Zaliczka 20% (zwrotna w przypadku nie znalezienia pracownika) oraz pozostała część po znalezieniu pracownika.

Outsourcing pracowniczy

Outsourcing to najwygodniejsza forma prowadzenia biznesu. Jako właściciel firmy nie musisz martwić się brakiem rąk do pracy, skupiasz się na funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz jego rozwoju, a my zapewniamy Ci dogodne warunki i odpowiednich pracowników.  Rekrutacja odpowiednich specjalistów oraz koordynatorów projektów, obsługa administracyjno księgowa oraz tworzenie raportów finansowych co dany okres, to wszystko w czym możemy Ci pomoc a ty masz czas na rozwijanie najważniejszych działów twojego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się outsourcingiem zarówno w Polsce jak i w Europie, wyszukujemy specjalistów w naszym kraju oraz poza jego granicami gwarantując najwyższa jakość usług. Wszystkie formalności związane z zatrudnianiem pracowników spoczywają na nas, dzięki czemu możemy uzyskac korzystna strukturę zatrudnienia.

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, telefonicznie lub mailowo, a w ciągu 24h przedstawimy ofertę skrojoną do potrzeb Twojej firmy!

Wyślij zapytanie ofertowe!