Promotorzy i hości

Image

Field Marketing, inaczej marketing bezpośredni jest jedną z najskuteczniejszych form sprzedaży, polega ona na promocji face to face, która osiąga najlepsze rezultaty!

Naszym głównym zadaniem jest sprawić, aby Państwa marka pozyskała jak najwięcej nowych klientów oraz podniosła swój prestiż. Z naszych raportów uzyskaliśmy dane o podwyższeniu sprzedaży nawet o ponad połowę!!! 

Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy wspólnie mogli dostosować ofertę pod Państwa oczekiwania.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Nasza usługa polega na odnalezieniu odpowiednich ludzi do pracy oraz przeprowadzenia dla nich szkoleń w zakresie sprzedażowym oraz produktowym.

Na naszych barkach spoczywać będzie cały proces rekrutacji oraz szkoleń naszych pracowników względem oczekiwań klienta, a także ustalenie grafiku pracy.

 

KIM JEST HOST I PROMOTOR?

Głównym obowiązkiem promotora jest przeprowadzenie rozmowy sprzedażowej z każdym potencjalnym klientem w której prezentuję w uprzejmy i ciekawy sposób zalety oraz interesujące fakty na temat naszego produktu bądź lokalu. Swoją funkcją oraz wyglądem znacząco zachęcają ludzi do zaczerpnięcia informacji oraz spróbowania czegoś nowego.

Hości natomiast mogą pełnić wiele różnie określonych zadań od prowadzenia stoisk z degustacjami, aż po pełnienie funkcji uprzejmego gospodarza który serdecznie przywita i zaprosi w określone miejsca gości lokalu. Taka forma powitania gości stanowczo zwiększa poczucie troski o klienta jak i może stanowić źródło informacji na temat wszelkich promocji czy nowości. Mogą oni również zajmować się rozdawaniem produktów promocyjnych (ulotki,próbki,gratisy,gadżety). Naszych Promotorów oraz Hostów cechuje pewność siebie, energiczność, otwartość do ludzi oraz uprzejmość. Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako Host czy Promotor wypełnij formularz w linku poniżej, a jeżeli interesuje Cię zakupienie naszej usługi napisz do nas maila, a my skontaktujemy się z tobą oraz przedstawimy Ci naszą ofertę.

  

NASZA OFERTA

Jedną z naszych największych zalet jest dopasowanie oferty pod potrzeby każdego klienta indywidualnie, jesteśmy w stanie dopasować czas oraz ilość dni pracujących hosta/promotora dla Państwa, osobiście dobieramy hostów/promotorów z bazy wyselekcjonowanych pracowników, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować najlepiej sprawdzające się osoby do każdej akcji promocyjnej. Współpracując z nami nie muszą się Państwo martwić o inne formy marketingu. Jeśli więc wystąpi potrzeba, aby promotor nosił koszulkę z logiem produktu/restauracji, którą reklamuje, będziemy w stanie to zapewnić. Wszystkie koszta omawiamy podczas ustalania oferty na spotkaniu, bądź konferencji.

W sprawach dodatkowych usług marketingowych (ulotki,koszulki,standy) potrzebujemy dodatkowego dnia na ustalenie kosztów z naszym podwykonawcą.

 

ZASADY WSPÓŁPRACY

Zastrzegamy sobie prawo do 21 dni roboczych na zorganizowanie długoterminowych akcji promocyjnej. W przypadku jednorazowych bądź weekendowych akcji czas ten wynosi od 3 dni do tygodnia. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni pod każdą akcje promocyjną. Indywidualnie oraz grupowo odbywają się dla pracowników szkolenia sprzedażowe. Wymagamy od każdego pracownika języka angielskiego w stopniu podstawowym oraz wiedzy w zakresie promowanego produktu/lokalu.

Wszelkie szczegóły dotyczące opłat za niewywiązania się znajdą Państwo na ofercie.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZOSTANIEM PROMOTOREM LUB HOSTEM?

Jeżeli zaciekawiła Cię praca jako promotor lub host, powyższe cechy dobrego promotora pasują do Ciebie i szukasz nowych wyzwań- kliknij w poniższy link i wyślij nam swoje zgłoszenie! Odezwiemy się najszybciej jak to jest tylko możliwe i umówimy się na spotkanie organizacyjne! 

 

 

Kliknij tutaj i wyślij nam swoje zgłoszenie!

 

 

KONTAKT:

Sebastian Gwiazda (+48) 575 980 805

Mateusz Wiśniewski (+48) 696 969 047

Adres email: biuro@ajza.pl

Kontakt w sprawach rekrutacyjnych: Sebastian Gwiazda (+48) 575 980 805